Kamienky do vodnej fajky a pasta do vodnej fajky

Ešte ste o nich nepočuli? Kamienky a pasta do vodnej fajky sú rovnocennou náhradou za tabak do vodnej fajky s jedným rozdielom – sú bez nikotínu. Nazývajú sa aj vaporizačné kamienky/pasta, keďže pri ich fajčení nedochádza k spaľovaniu ako pri fajčení tabaku, ale len ku zahrievaniu až do bodu varu. Tým pádom môžeme povedať, že sa jedná o zdravšie fajčenie – neinhalujete dym, ale paru.

Kamienky do vodnej fajky

Kamienky do vodnej fajky Ice Rockz
Kamienky do vodnej fajky Ice Rockz s melónovou príchuťou.

Spoločnosť Aladin myslí aj na nefajčiarov, ktorí si chcú dopriať plnohodnotný pôžitok z fajčenia a to úplne bez nikotínu. Považovala za svoju povinnosť vyvinúť zdravšiu alternatívu ku tabaku a sú ňou kamienky do vodnej fajky Ice Rockz. Prírodné parné kamienky obsahujú glycerín a sladkú melasu, ktorých výsledkom sú husté mliečne oblaky pary a jedinečná plná chuť príchutí. Kamienky majú plný sací výkon, keďže melasa a príchute sú rovnomerne rozložené a chutia rovnako od začiatku do konca. Príchute použité na výrobu kamienkov pochádzajú z Nemecka, kde podliehajú prísnym normám.

Kamienky sa používajú rovnako ako tabak do vodnej fajky. Môžete ich fajčiť samotné, prípadne ich skombinovať s tabakom, či pastou do vodnej fajky. Na výber máte z množstva príchutí sviežej chuti ako je napríklad mäta, ľadové jablko, ľadové hrozno, sladkých príchutí – mango, granátové jablko, jahoda, či dokonca extra príchute ako je čučoriedkový cheesecake, višňová limonáda a mnoho ďalších.

Pasta do vodnej fajky

Pasta do vodnej fajky Hookah Squeeze

Pasta je rovnako ako kamienky prirodzene bez nikotínu, keďže neobsahuje tabak. Skladá sa zo štyroch zložiek – minerálnych zmesí, rastlinného glycerínu, arómy a potravinárskeho farbiva. Pri fajčení sa z pasty odparí tekutá zložka a v korunke zostanú iba minerály, ktoré ľahko odstránite. Pasta do vodnej fajky Hookah Squeeze sa rovnako ako kamienky Ice Rockz vyrába v Nemecku a spadá pod záštitu značky Aladin. Používa sa rovnako ako tabak alebo kamienky a zároveň ich môžete spolu kombinovať pre dosiahnutie vami požadovanej chuti a hustoty dymu.

Zaujala vás ponuka kamienkov a pasty?