O značke Aladin Shisha

Vodné fajky značky Aladin Shisha patria medzi najznámejšie a najpredávanejšie vodné fajky na svete. Vodné fajky Aladin sa vyrábajú už od roku 1986. Firma sídli v Nemecku, no vodné fajky sa vyrábajú vo viacerých výrobných zariadeniach v Egypte. Keďže Egypt sa nachádza v srdci územia pôvodu vodných fajok, vo firme pracujú výhradne profesionálni zamestnanci.

Aladin Shisha je Bestseller

Vodné fajky Aladin sú vďaka viac ako 30 ročným skúsenostiam jasnými bestsellermi na celosvetovom trhu. Ich vzhľad pripomína skôr tradičné vodné fajky ale výrobca kladie dôraz na neustálu inováciu produktov. Okrem vodných fajok Aladin vyrába aj príslušenstvo k vodným fajkám, ako sú hadice na vodné fajky, korunky na tabak, tesnenia, náustky, tarbuše, kaloudy a samozrejme aj všetky potrebné čistiace prostriedky, či dokonca rozpaľovače uhlíkov.

Vodné fajky od výrobcu Aladin
Vodné fajky od výrobcu Aladin

Vodné fajky Aladin sú obľúbené rovnako medzi začiatočníkmi, ale aj skúsenými fajčiarmi vodnej fajky, či dokonca profesionálmi. Rôznorodosť modelov vodných fajok a použitých materiálov uspokoja naozaj každého zákazníka. Vybrať si môžete zo širokej ponuky vodných fajok podľa výšky, počtu hadíc, dizajnu a farby.

Všetko, čo potrebujete

Okrem vodných fajok a príslušenstva vyrába spoločnosť Aladin aj ďalšie fajčiarske potreby. Medzi najznámejšie patria: tabak do vodnej fajky Nakhla, kokosové uhlíky do vodnej fajky Tom Cococha a Cocodice, rýchlo-zápalné uhlíky do vodnej fajky ThreeKings, InstantLite a Carbopol, kamienky do vodnej fajky IceRockz, pastu do vodnej fajky Hookah Squeeze, žhaviče na uhlíky Coala, melasy do vodnej fajky Bahrajn, MolaMix a BIGG, chladivé prášky do vodnej fajky Shaashii a mnoho ďalších.

A teraz o nás

Predajňa vodných fajok v Bratislave – Smokeshop a jej webová stránka.

Internetový obchod SmokeShop.sk bol založený v roku 2004 a odvtedy poskytuje zákazníkom kvalitné produkty a služby. Kamenný obchod SmokeShop sa nachádza v meste Bratislava, časti Petržalka, kde ponúka exkluzívny fajčiarsky sortiment.

Od roku 2006 sme oficiálny distribútor vodných fajok značky Aladin Shisha. Kúpou vodnej fajky a príslušenstva v oficiálnom obchode automaticky získavate záruku na zakúpené výrobky, servis a samozrejme máme dostupné originálne náhradné diely.