Príslušenstvo k vodným fajkám

Spoločnosť Aladin vyrába okrem vodných fajok aj príslušenstvo a náhradné diely k vodným fajkám. K dispozícii máte viacero typov kliešťov na uhlíky, nosiče na uhlíky, čistiace prostriedky na vodné fajky – tekuté alebo práškové, kefy na čistenie vázy, kefy na čistenie tela, špeciálne vyvinuté alobalové fólie, badche na uhlíky, ktoré sa používajú ako náhrada za alobal, dokonca aj Heat Management systémy, vďaka ktorým môžete regulovať teplotu uhlíkov a vydržia tak horieť podstatne dlhšie.

Príslušenstvo ku vodným fajkám značky Aladin - kefy na čistenie, silikónové hadice, korunka a kovový náustok.
Príslušenstvo ku vodným fajkám značky Aladin – kefy na čistenie, silikónové hadice, korunka a kovový náustok.

Ak by sa vám stala nehoda a nejaká časť vodnej fajky by sa vám rozbila či inak poškodila, sú dostupné originálne náhradné diely. Najčastejšie sa manipuluje s korunkou na tabak, ktorá je väčšinou keramická a môže sa ľahko rozbiť. Môžete si vybrať z množstva modelov a farieb koruniek, poprípade zakúpiť korunku z iného materiálu – silikónová, sklenená.

Ďalším problematickým komponentom môže byť sklenená váza na vodnú fajku. Netreba sa ale ničoho obávať, náhradné vázy sú dostupné ku každému modelu vodných fajok, dokonca v rôznych farebných prevedeniach. Výber hadíc na vodné fajky je rovnako rozsiahly, či už sa jedná o tradičné hadice alebo modernejšie silikónové hadice, ktoré sú plne umývateľné a nelámu sa.

Príslušenstvo ku vodným fajkám značky Aladin - vázy na vodnú fajku, tarbuš, korunka typu phunnel a čistiaci prostriedok Hookah Clean.
Príslušenstvo ku vodným fajkám značky Aladin – vázy na vodnú fajku, tarbuš, korunka typu phunnel a čistiaci prostriedok Hookah Clean.

Samozrejmosťou sú náustky a adaptéry na hadice, alebo redukcie na hadice, ak máte v pláne rozšíriť svoju vodnú fajku o ďalšiu hadicu. Telá a ponorné tyče vodných fajok sú vyrábané z nehrdzavejúcej ocele, no v prípade poškodenia ich taktiež nájdete v ponuke náhradných dielov. Nechýbajú ani náhradné tanieriky na popol a pružiny proti zalamovaniu hadíc. Jedným z naviac spotrebných komponentov sú tesnenia, ktoré sa časom a používaním môžu opotrebovať. Existujú rôzne veľkosti tesnení na každý spoj – tesnenie pod korunku, tesnenie na hadicu, tesnenie na vázu.